Hizmetler
Garson ve Catering Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti ve taleplerini daima ön planda bulunduran BUajans, kendi bünyesinde bulunan catering markasıyla firmalara ve özel organizasyonlara hizmet vermektedir.


Temel prensibi müşteri memnuniyeti, temiz ve kaliteli sunuş olan catering organizasyonumuz misafirlerinize en iyi şekilde hizmet verecektir.

Bunun yanında catering hizmetini kendiniz ayarlayıp ya da başka firmadan alıp bizden sadece Garson da temin edebilirsiniz.

Kongrepersoneli.com - Kongre Part Time Personel - Kongre Ekip Kurulum, kongre personel, kongre eleman, kongre parttime, kongre part-time, kongre parttime personel, kongre part-time personel, kongre insan kaynakları, kongre hostes, kongre host, kongre eleman, kongre elemanı, kongre part time eleman, kongre parttime eleman, hostes, ingilizce hostes, organizasyon hostes, tanıtım hostes, mihmandar, kongre transferman, kongre transfermen, kongre lcv, kongre kayıt personeli, kongre kapı kayıt Kongre Personeli, tüm kongre ve toplantı çalışmalarınızda deneyimli part time ekibi, kayıt ekibi kadrosu, hostesleri ve yabancı dil bilen personelleriyle sizlere en iyi ekip kurulum hizmetini sağlayacaktır.