Hizmetler
LCV Hizmeti

Birçok firmada dönem dönem yaşanan yoğunluk ve iş yükü fazlası ekstra eleman ihtiyacı doğurur. Normalde yeterli olan kadro, iş yükünün artmasıyla yetersiz hale gelir ve yardımcı eleman ihtiyacı oluşur. Bu durumlarda BUajans’ın işinize uygun nitelikteki çalışanları sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

LCV, Veri Girişi, Form Değerlendirme ve Bilgi Güncelleme hizmetleri vermek üzere kurulmuş özel ekiplerimizden kaliteli bir ofis içi hizmet alabilirsiniz.

Tecrübeli, ofis çalışmasına uyumlu, hızlı klavye ve bilgisayar kullanabilen, güzel telefon sesine sahip olan ekiplerimizden destek almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Kongrepersoneli.com - Kongre Part Time Personel - Kongre Ekip Kurulum, kongre personel, kongre eleman, kongre parttime, kongre part-time, kongre parttime personel, kongre part-time personel, kongre insan kaynakları, kongre hostes, kongre host, kongre eleman, kongre elemanı, kongre part time eleman, kongre parttime eleman, hostes, ingilizce hostes, organizasyon hostes, tanıtım hostes, mihmandar, kongre transferman, kongre transfermen, kongre lcv, kongre kayıt personeli, kongre kapı kayıt Kongre Personeli, tüm kongre ve toplantı çalışmalarınızda deneyimli part time ekibi, kayıt ekibi kadrosu, hostesleri ve yabancı dil bilen personelleriyle sizlere en iyi ekip kurulum hizmetini sağlayacaktır.