Hizmetler
Kongre, Toplantı, Organizasyon Host ve Hostes

BUajans kadrosu tecrübesi, çalışkanlığı ile kongre, seminer, bayi toplantısı çalışmalarınızda görev tanımına ve organizasyona uygun bir şekilde en iyi çalışmayı yürütecektir. 

Host ve hosteslerimiz karşılama, yönlendirme, kayıt, salon içi, servis gibi hizmetleri başarıyla yürütecektir. Çalıştığımız MICE ve Organizasyon firmalarına referanslarımızdan bakabilirsiniz.

Kongrepersoneli.com - Kongre Part Time Personel - Kongre Ekip Kurulum, kongre personel, kongre eleman, kongre parttime, kongre part-time, kongre parttime personel, kongre part-time personel, kongre insan kaynakları, kongre hostes, kongre host, kongre eleman, kongre elemanı, kongre part time eleman, kongre parttime eleman, hostes, ingilizce hostes, organizasyon hostes, tanıtım hostes, mihmandar, kongre transferman, kongre transfermen, kongre lcv, kongre kayıt personeli, kongre kapı kayıt Kongre Personeli, tüm kongre ve toplantı çalışmalarınızda deneyimli part time ekibi, kayıt ekibi kadrosu, hostesleri ve yabancı dil bilen personelleriyle sizlere en iyi ekip kurulum hizmetini sağlayacaktır.