Hizmetler
Promosyon, Anket, Broşür ve Numune Dağıtımları

Yeni bir ürün ya da hizmetin piyasa araştırması ve geleceği iyi bir çalışma ile belirlenebilir. Bu konuda BUajans kadrosunun profesyonel ve insan ilişkilerinde başarılı anketör kadrosu işi özenle yapmaktadır. 

Promosyon kampanyalarında çalışanlarımız kostümlü ve kostümsüz olarak her etkinlikte, deneyimli ve başarılı bir kadroyla firmanızı en iyi şekilde temsil edecektir.

İsterseniz yeni bir ürünün/hizmetin duyurusunu bastırmış olduğunuz broşürlerinizi BUajans ekibine dağıttırabilirsiniz. Reklam sektörünün hızla ilerlediği bu günlerde çalışanların kalitesi ve güleryüzü ürününüze gelecek talebi ve ilgiyi oldukça arttıracaktır.

Kongrepersoneli.com - Kongre Part Time Personel - Kongre Ekip Kurulum, kongre personel, kongre eleman, kongre parttime, kongre part-time, kongre parttime personel, kongre part-time personel, kongre insan kaynakları, kongre hostes, kongre host, kongre eleman, kongre elemanı, kongre part time eleman, kongre parttime eleman, hostes, ingilizce hostes, organizasyon hostes, tanıtım hostes, mihmandar, kongre transferman, kongre transfermen, kongre lcv, kongre kayıt personeli, kongre kapı kayıt Kongre Personeli, tüm kongre ve toplantı çalışmalarınızda deneyimli part time ekibi, kayıt ekibi kadrosu, hostesleri ve yabancı dil bilen personelleriyle sizlere en iyi ekip kurulum hizmetini sağlayacaktır.