Hizmetler
Alışveriş Merkezi, Market ve Açıkhava Tanıtımları

Pazarlamada bir ürünün veya hizmetin tanıtımının başarılı bir görüşme ile ne kadar yükseldiği oldukça bilinen bir gerçektir. Bu bağlamda market, alışveriş merkezi ya da açıkhava tanıtımlarında ürün veya hizmet hakkındaki sorulara ancak profesyonel ve eğitimli bir ekip cevap verebilir.

BUajans’ın eğitimli ve çalışkan üniversite öğrencilerinden oluşan ekibi firmanızı bu tip tanıtımlarda çok iyi temsil edecektir. Ancak bu konuda kadromuza vereceğiniz eğitim de çok önemlidir.

Kongrepersoneli.com - Kongre Part Time Personel - Kongre Ekip Kurulum, kongre personel, kongre eleman, kongre parttime, kongre part-time, kongre parttime personel, kongre part-time personel, kongre insan kaynakları, kongre hostes, kongre host, kongre eleman, kongre elemanı, kongre part time eleman, kongre parttime eleman, hostes, ingilizce hostes, organizasyon hostes, tanıtım hostes, mihmandar, kongre transferman, kongre transfermen, kongre lcv, kongre kayıt personeli, kongre kapı kayıt Kongre Personeli, tüm kongre ve toplantı çalışmalarınızda deneyimli part time ekibi, kayıt ekibi kadrosu, hostesleri ve yabancı dil bilen personelleriyle sizlere en iyi ekip kurulum hizmetini sağlayacaktır.