BU'dan Haberler


ISMOB Fuarı ve MOBSAD Gala Gecesi

Beş kıtada iki yüzü aşkın ülkeye ihracat yapan mobilya sektörü bu yıl 11. Kez CNR Expo Fuar Merkezinde buluşuyor. 27 Ocak tarihinde kapılarını açan fuar 01 Şubat Pazar günü sona erecek.

Başta fuarın ana sponsorı Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği (MOBSAD) olmak üzere bir çok stantta verilen catering ve ağırlama hizmetleri BU Ajans tarafından sağlanmaktadır.

29 Ocak Perşembe günü ise MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) Wow Otelde verdiği gala ile sektörün öncülerini ağırladı.

Organizasyonda BU Ajans ekibi başarıyla görev aldı.

Kongrepersoneli.com - Kongre Part Time Personel - Kongre Ekip Kurulum, kongre personel, kongre eleman, kongre parttime, kongre part-time, kongre parttime personel, kongre part-time personel, kongre insan kaynakları, kongre hostes, kongre host, kongre eleman, kongre elemanı, kongre part time eleman, kongre parttime eleman, hostes, ingilizce hostes, organizasyon hostes, tanıtım hostes, mihmandar, kongre transferman, kongre transfermen, kongre lcv, kongre kayıt personeli, kongre kapı kayıt Kongre Personeli, tüm kongre ve toplantı çalışmalarınızda deneyimli part time ekibi, kayıt ekibi kadrosu, hostesleri ve yabancı dil bilen personelleriyle sizlere en iyi ekip kurulum hizmetini sağlayacaktır.